Firmast                 Kliendid                 Tööd ja tegemised                   Kontakt        

 

Koolitajad ja külalislektorid

Koolitajad:

Ivo Rull

Ivo Rull (51) on töötanud nii ajakirjanikuna, poliitikuna, suhtekorraldajana kui turundusjuhina. Kommunikatsiooni nõustamise ning vastavate koolituste läbiviimisega on Ivo Rull tegelenud viimased 22 aastat. Selle aja jooksul on tema pool läbi viidud ligi pool tuhat avaliku esinemise, debateerimise, intervjueerimistehnika, turundus- ja PR-kommunikatsiooni ning meediaga suhtlemise koolitust. Valikkurususi suhtekorraldusest on Ivo Rull lugenud Tartu Ülikoolis, EBSis, Tallinna Ülikoolis ja Sisekaitseakadeemias.

Ivo Rull on avaldanud raamatud “Meediamängud” (2008) ja „Populismist“ (2014) ning almanahhi „Tartu tudengid kuumadel kaheksakümnendatel“ (2015).
Julia Amor

Julia Amor (36) on töötanud ajakirjaniku, suhtekorraldaja, kommunikatsiooni- ja turundusjuhina. Re˛iiharidus on aidanud leida huvitavaid vaatenurki ning lahendusi meediasuhetes ja ka koolitustel. Koostöös nii Ivo Rulli kui ka teiste partneritega on Julia korraldanud ning läbi viinud mitmeid kommunikatsiooni- ja turunduskoolitusi nii eesti kui vene keeles. Samuti on Julia juhtinud rahvusvahelisi turundusprojekte ning esinenud rahvusvahelistel turismimessidel ja seminaridel.


Külalislektorid:
Allar Viivik

Allar Viivik (47) on töötanud ajakirjanikuna Keila Lehes, Harjumaas, Sõnumilehes, SL Õhtulehes, Õhtulehes ning aastast 2009 kuni tänaseni Harju Elus.
Andrei Titov

Andrei Titov (36) on ETV+ saatejuht ja MK-Estonia peatoimetaja. Ta on töötanud paljudes erinevates meediakanalites, andnud loenguid Tallinna Ülikoolis ning kahel aastal pälvinud Eesti parima venekeelse ajakirjaniku tiitli.
Artur Aukon

Artur Aukon (36) on töötanud aastatel 2000 - 2005 Aktuaalse kaamera reporterina, olles samaaegselt valgevene telekanali ONT erikorrespondent. 2005. aastast alates töötab ERRis Raadio 4 toimetajana. Põhiteemaks on Europarlamendi töö, lisaks muud ühiskondlik-poliitilised teemad.